fbpx

Sigma KONWERTER MC-11 – Canon EF/EF-S

Potrzebujesz pomocy?
cena netto 70,00 zł netto / dzień
(86,10 zł z podatkiem VAT)
 • Sigma KONWERTER MC-11 to adapter umożliwiający montaż obiektywów Canon EF/EF-S na bezlusterkowe aparaty Sigma z mocowaniem E-mount.
 • Dzięki temu konwerterowi użytkownicy mogą korzystać z szerokiej gamy obiektywów Canon na swoich bezlusterkowcach Sigma.
 • Adapter zapewnia pełną kompatybilność i zachowuje funkcje autofocusu oraz regulacji przysłony obiektywów Canon na aparatach Sigma.
 • Konwerter MC-11 gwarantuje szybką i precyzyjną pracę autofokusa, co umożliwia łatwe ustawienie ostrości na fotografowanym obiekcie.
 • Solidna konstrukcja adaptera zapewnia niezawodne połączenie między obiektywem Canon a aparatem Sigma, co daje użytkownikom pełną swobodę w wyborze obiektywów do swojej fotografii.

  Od kiedy

  Do kiedy

  Chętnie dzielimy się naszym backstage.
  Więcej na naszym instagramie!

  instagram.com/twoshots_pl/
  📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
  3 0
  W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
  5 0
  Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
  5 0