jesteśmy two shots

jesteśmy profesjonalnym domem mediowym

Nasze produkcje video tworzymy
w oparciu o najnowsze techniki filmowania.

Two Shots to dom mediowy, który oferuje kompleksową produkcję audiowizualną od kreacji, scenariusz, organizację planu zdjęciowego, aż po pełną postprodukcję, w tym przejrzyste i nowoczesne animacje 2D czy skomplikowane i złożone wizualizacje 3D.

Nasze produkcje video tworzymy w oparciu o najnowsze techniki filmowania – jakość 4K, slowmotion, ujęcia z powietrza, timelapse, hyperlapse, opierając się na najnowszych trendach w montażu oraz postprodukcji, dzięki czemu klient otrzymuje profesjonalny produkt. Tworzymy filmy/spoty reklamowe, korporacyjne, wizerunkowe, relacje z eventów, wydarzeń, live stream.

 

Prowadzimy klienta przez wszystkie etapy produkcji filmowej
i dbamy, aby każdy projekt osiągał wyznaczone cele. Nasz zespół to doświadczeni operatorzy kamer, operatorzy dronów, kierownicy planów oraz doświadczeni asystenci, oświetleniowcy.
Działamy na terenie całego kraju jak i Europy.

two shots tworzymy my.
ludzie pasji.

KRZYSZTOF JAKUBCZYK ceo / managing director / camera & drone operator
Współwłaściciel i CEO Two Shots, z aparatem w ręce od czasów liceum, od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji video. Operator kamery, dronów, montażysta. Ciągle dąży do rozwoju osobistego i firmy, dbając o terminowość i profesjonalizm realizowanych projektów. Jego zdolności organizacyjne i umiejętności trzymania w ryzach projektów zapewniają klientom najwyższy poziom obsługi.

Pasjonat deskorolki, tenisa, sportów motorowych i zegarków.

krzysztof@twoshots.pl
MACIEJ PIETRUSZKA ceo / art director / camera & drone operator
Współwłaściciel i CEO Two Shots, działający w branży od ponad 15 lat. Opowiada za kreację artystyczną, organizację produkcji, napędza do działania i otwiera na nowe zarówno nas, jak i klientów. Operator, fotograf, montażysta. Jego największym wyróżnikiem i siłą jest połączenie wielu kompetencji i obszarów działania. Do każdego projektu podchodzi z ciekawością i kreatywnością, kreując nieszablonowe i innowacyjne rozwiązania. Pasjonat sportów wodnych, sztuki konceptualnej i nowych technologii. Produkował wystawy w muzeach sztuki nowoczesnej w Szczecinie i Berlinie, współtworzył wiele kreatywnych wydarzeń.

We wszystkim, co robi nie uznaje półśrodków, albo coś jest zrobione dobrze, albo wcale.

maciej@twoshots.pl

two shots tworzymy my.
ludzie pasji.

OLEG DULEBA camera operator / AC
Operator kamery/montażysta/asystent planu. Uwielbia na wszystko patrzyć zza kamery, to dzięki niemu możecie zobaczyć na naszym IG pracę naszego zespołu z backstage. Nie boi się ambitnych wyzwań, dzięki czemu błyskawicznie rozwija swoje umiejętności. Prywatnie miłośnik aktywnego trybu życia, dobrego jedzenia, podróży z aparatami vintage, fotografii streetowej i lifestylowej. Skrupulatnie śledzi wszystkie technologiczne nowości.

Video jest dla niego ciągle rosnącą pasją, dzięki czemu czerpie z pracy ogromną przyjemność.
PAWEŁ PALENICA 3D artist / animation
To spod jego ręki wychodzi większość animacji 2D i 3D. Tworzy wizualizacje- doskonałe, dopracowane w najmniejszych szczegółach, które precyzyjnie i wiernie oddają rzeczywistość. Przekłada nasze kreatywne wizje i oczekiwania klientów na animacje, które opowiadają historie. Prywatnie super tata małej Klary, pasjonat rowerowych wojaży i spędzania każdej wolnej chwili z daleka od zgiełku miasta.

Pierwszy program do montażu video kupił w wieku 8 lat i tak zabawa zmieniła się w pracę.
patryk kołodziejski operator kamery
Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old. Richard McClintock.

Dlaczego warto nam zaufać?

check

Jesteśmy zespołem

na którym można polegać.

Tak po prostu.

Posiadamy bogate doświadczenie w swoich dziedzinach, takich jak reżyseria, scenariusz, zdjęcia, dźwięk i montaż. Two Shots to specjaliści, którzy są kreatywni, elastyczni i potrafią szybko reagować na zmieniające się sytuacje. Zaufało nam już prawie 100 marek.

check

Ponad 10 lat

doświadczenia w branży

audiowizualnej.

Dzięki swojemu doświadczeniu potrafimy szybko rozpoznać problemy i znaleźć skuteczne rozwiązania. Nasza praca charakteryzuje się wysokim poziomem profesjonalizmu, co pozwala na realizację filmów o najwyższej jakości.

check

Kompleksowe podejście

do realizowania wspólnych

projektów.

Two Shots oferuje swoim klientom pełen zakres usług, począwszy od koncepcji i scenariusza, poprzez realizację zdjęć i dźwięku, aż po montaż i postprodukcję.  Dzięki temu podejściu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową usługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego klienta.

pracowaliśmy dla wielu.
oto wybrane firmy.

wykorzystaj naszą wiedzę
i doświadczenie. skontaktuj się z nami!

  Chętnie dzielimy się naszym backstage.
  Więcej na naszym instagramie!

  instagram.com/twoshots_pl/
  Backstage video 🎥
_____________________
Grand Opening nowej siedziby DGS Diagnostics_____________________
#filmphotography #szczecin #polska
  11 0
  Backstage 🎥
_____________________
Grand Opening nowej siedziby DGS Diagnostics_____________________
#filmphotography #szczecin #polska
  7 0
  Check out our 2023 Video Showreel. We produce videos all around Europe.
——-
Z radością przedstawiamy Wam nasz nowy SHOWREEL, w którym prezentujemy wybrane projekty, nad którymi mieliśmy przyjemność pracować. Chcielibyśmy podziękować naszym Klientom za zaufanie i możliwość realizacji różnorodnych, wymagających projektów. Dzięki Wam możemy się nieustannie rozwijać oraz umacniać naszą pozycję na rynku. Czekamy z niecierpliwością na to co pokaże ten rok!
________
#szczecin #polska #film #marketing #filmcrew #corporatevideos #promovideos #drone
  33 5
  2 0
  Kolejna realizacja dla pogonszczecinsa 🤘🏽Dobrze przygotowana koncepcja oraz sprawna organizacja planów zdjęciowych pozwoliła nam na wykonanie tego spotu w mniej niż tydzień ⚽️________________________________
twoshots_pl (realizacja )
glowa_pmm ( Lektor )
q.zver_cinema (Backstage )
#backstage #polska #szczecin #pogoń
  40 6
  Throwback do naszych starych realizacji 🎥 #2014porsche
porschepl
firstwarsawgolf
#porsche #golf #polska #filming #backto2014
  4 0
  grupaazotysa 🎥
___________________________Ciekawostka z
projektu.
Nagrania zostały zrealizowane o godzinie 5:00 rano, a finalny materiał do prezentacji klienta był gotowy
2 godziny pózniej ☑️
___________________________
dji.polska
sony.polska
twoshots_pl#filmcrew #szczecin #polska #filmphotography #videoedits #filmcommunity
  23 3