fbpx

Sigma KONWERTER MC-11 – Canon EF/EF-S

cena netto 70,00 zł netto / dzień
(86,10 zł z podatkiem VAT)
  • Sigma KONWERTER MC-11 to adapter umożliwiający montaż obiektywów Canon EF/EF-S na bezlusterkowe aparaty Sigma z mocowaniem E-mount.
  • Dzięki temu konwerterowi użytkownicy mogą korzystać z szerokiej gamy obiektywów Canon na swoich bezlusterkowcach Sigma.
  • Adapter zapewnia pełną kompatybilność i zachowuje funkcje autofocusu oraz regulacji przysłony obiektywów Canon na aparatach Sigma.
  • Konwerter MC-11 gwarantuje szybką i precyzyjną pracę autofokusa, co umożliwia łatwe ustawienie ostrości na fotografowanym obiekcie.
  • Solidna konstrukcja adaptera zapewnia niezawodne połączenie między obiektywem Canon a aparatem Sigma, co daje użytkownikom pełną swobodę w wyborze obiektywów do swojej fotografii.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0