fbpx

SDI 1 meter cable

cena netto 10,00 zł netto / dzień
(12,30 zł z podatkiem VAT)
  • Wysoka jakość przesyłania sygnału wideo, zapewniająca profesjonalne i niezawodne połączenia między urządzeniami.
  • Długie zasięgi przesyłania sygnału, umożliwiające elastyczne rozmieszczenie urządzeń w większych odległościach.
  • Wsparcie dla wysokich rozdzielczości, w tym Full HD, 4K i nawet 8K, zapewniające odtwarzanie treści w najwyższej jakości.
  • Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, co pozwala uniknąć przekłamań w przesyłanym sygnale nawet w środowiskach o dużej liczbie urządzeń elektronicznych.
  • Wielość dostępnych długości i wersji kabli, umożliwiających dopasowanie do konkretnych potrzeb i zapewnienie optymalnego połączenia między urządzeniami.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0