fbpx

Kable SDI / 1m

Potrzebujesz pomocy?
cena netto 10,00 zł netto / dzień
(12,30 zł z podatkiem VAT)
 • Wysoka jakość przesyłania sygnału wideo, zapewniająca profesjonalne i niezawodne połączenia między urządzeniami.
 • Długie zasięgi przesyłania sygnału, umożliwiające elastyczne rozmieszczenie urządzeń w większych odległościach.
 • Wsparcie dla wysokich rozdzielczości, w tym Full HD, 4K i nawet 8K, zapewniające odtwarzanie treści w najwyższej jakości.
 • Odporność na zakłócenia elektromagnetyczne, co pozwala uniknąć przekłamań w przesyłanym sygnale nawet w środowiskach o dużej liczbie urządzeń elektronicznych.
 • Wielość dostępnych długości i wersji kabli, umożliwiających dopasowanie do konkretnych potrzeb i zapewnienie optymalnego połączenia między urządzeniami.

  Od kiedy

  Do kiedy

  Chętnie dzielimy się naszym backstage.
  Więcej na naszym instagramie!

  instagram.com/twoshots_pl/
  📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
  3 0
  W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
  5 0
  Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
  5 0