fbpx

Flash Trigger YN560-TXII

cena netto 30,00 zł netto / dzień
(36,90 zł z podatkiem VAT)
  • Wyzwalacz YN560-TXII to zaawansowany bezprzewodowy wyzwalacz do lamp błyskowych serii Yongnuo YN560.
  • Pozwala na zdalne sterowanie i regulację mocy lamp błyskowych z wygodnej pozycji fotografa.
  • Wyzwalacz oferuje dużą odległość działania bezprzewodowego, umożliwiając pracę z lampami błyskowymi na dużej odległości.
  • Posiada intuicyjny interfejs z czytelnym wyświetlaczem, co ułatwia konfigurację i dostosowanie parametrów lamp błyskowych.
  • Wyzwalacz YN560-TXII jest kompatybilny z wieloma modelami lamp błyskowych Yongnuo, co daje większą elastyczność w doborze sprzętu fotograficznego.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0