fbpx

Wyzwalacz YN560-TXII

Potrzebujesz pomocy?
cena netto 30,00 zł netto / dzień
(36,90 zł z podatkiem VAT)
 • Wyzwalacz YN560-TXII to zaawansowany bezprzewodowy wyzwalacz do lamp błyskowych serii Yongnuo YN560.
 • Pozwala na zdalne sterowanie i regulację mocy lamp błyskowych z wygodnej pozycji fotografa.
 • Wyzwalacz oferuje dużą odległość działania bezprzewodowego, umożliwiając pracę z lampami błyskowymi na dużej odległości.
 • Posiada intuicyjny interfejs z czytelnym wyświetlaczem, co ułatwia konfigurację i dostosowanie parametrów lamp błyskowych.
 • Wyzwalacz YN560-TXII jest kompatybilny z wieloma modelami lamp błyskowych Yongnuo, co daje większą elastyczność w doborze sprzętu fotograficznego.

  Od kiedy

  Do kiedy

  Chętnie dzielimy się naszym backstage.
  Więcej na naszym instagramie!

  instagram.com/twoshots_pl/
  📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
  3 0
  W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
  5 0
  Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
  5 0