fbpx

Statyw oświetleniowy duży

Potrzebujesz pomocy?
cena netto 30,00 zł netto / dzień
(36,90 zł z podatkiem VAT)
 • Duży statyw oświetleniowy o wysokości 270 cm to niezawodne narzędzie do ustawiania profesjonalnego oświetlenia w różnych sytuacjach.
 • Dzięki swojej imponującej wysokości, ten statyw umożliwia umieszczenie świateł w wyższych pozycjach, co pozwala na lepsze oświetlenie dużych przestrzeni lub obiektów.
 • Solidna konstrukcja statywu zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas pracy, gwarantując, że oświetlenie pozostanie w ustalonej pozycji.
 • Wielofunkcyjny design statywu pozwala na regulację wysokości, kąta i kierunku oświetlenia, co umożliwia precyzyjne dostosowanie światła do wymagań danej sceny.
 • Ten statyw jest popularnym wyborem wśród profesjonalistów w branży filmowej, telewizyjnej i fotograficznej, ponieważ zapewnia niezbędną wszechstronność i niezawodność podczas pracy z oświetleniem.

  Od kiedy

  Do kiedy

  Chętnie dzielimy się naszym backstage.
  Więcej na naszym instagramie!

  instagram.com/twoshots_pl/
  📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
  3 0
  W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
  5 0
  Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
  5 0