fbpx

Softbox Phottix Raja 105

Potrzebujesz pomocy?
cena netto 40,00 zł netto / dzień
(49,20 zł z podatkiem VAT)
 • Softbox Phottix Raja 105 to profesjonalny softbox o średnicy 105 cm, zapewniający miękkie i równomierne światło.
 • Posiada wytrzymałą konstrukcję i wysokiej jakości materiały, co gwarantuje niezawodność i trwałość podczas użytkowania.
 • Dzięki szybkiemu systemowi montażu jest łatwy w użyciu i umożliwia szybkie zamocowanie na lampie studyjnej.
 • Softbox Phottix Raja 105 jest wyposażony w srebrne wnętrze, które efektywnie odbija światło, zapewniając doskonałą kontrolę nad jego kierunkiem i rozproszeniem.
 • Idealnie nadaje się do fotografii portretowej, mody, reklamy i wszelkich sytuacji, w których potrzebne jest profesjonalne oświetlenie.

  Od kiedy

  Do kiedy

  Chętnie dzielimy się naszym backstage.
  Więcej na naszym instagramie!

  instagram.com/twoshots_pl/
  📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
  3 0
  W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
  5 0
  Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
  5 0