fbpx

SIGMA 35mm F1.4 DG DN

Potrzebujesz pomocy?
cena netto 120,00 zł netto / dzień
(147,60 zł z podatkiem VAT)
 • SIGMA 35mm F1.4 DG DN to profesjonalny obiektyw szerokokątny o ogniskowej 35mm, zaprojektowany dla bezlusterkowych aparatów cyfrowych.
 • Posiada szeroką maksymalną przysłonę F1.4, co umożliwia tworzenie zdjęć z pięknym rozmyciem tła (bokeh) oraz pracę w warunkach słabego oświetlenia.
 • Obiektyw oferuje wysoką jakość obrazu, precyzyjną ostrość i doskonałą reprodukcję kolorów, co sprawia, że jest idealny do fotografii portretowej, krajobrazowej i reportażowej.
 • Wyposażony w system autofokusa, który działa szybko i precyzyjnie, umożliwiając łatwe ustawienie ostrości na fotografowanym obiekcie.
 • Konstrukcja obiektywu jest solidna i odporna na kurz oraz zachlapanie, a także posiada intuicyjne i ergonomiczne elementy sterujące, co ułatwia obsługę i zapewnia wygodę podczas fotografowania.

  Od kiedy

  Do kiedy

  Chętnie dzielimy się naszym backstage.
  Więcej na naszym instagramie!

  instagram.com/twoshots_pl/
  📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
  3 0
  W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
  5 0
  Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
  5 0