fbpx

XLR 10 meter cable

cena netto 10,00 zł netto / dzień
(12,30 zł z podatkiem VAT)
  • Doskonała jakość dźwięku: Kable XLR są powszechnie stosowane w profesjonalnych nagraniach audio, zapewniając wysoką jakość dźwięku i minimalną utratę sygnału.
  • Trwałość i niezawodność: Kable XLR są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe na długotrwałe użytkowanie.
  • Odporność na zakłócenia: Dzięki zbalansowanej konstrukcji, kable XLR są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne i szumy, co przekłada się na czystość i klarowność przesyłanego dźwięku.
  • Wielofunkcyjność: Kable XLR są wszechstronne i można ich używać do różnych zastosowań, takich jak połączenie mikrofonów, instrumentów muzycznych, konsol dźwiękowych i wielu innych urządzeń audio.
  • Łatwe podłączanie: Kable XLR posiadają trzy piny, które umożliwiają szybkie i pewne podłączenie, zapewniając stabilne połączenie między urządzeniami audio.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0