fbpx

Tilta Lightweight Shoulder Rig

cena netto 100,00 zł netto / dzień
(123,00 zł z podatkiem VAT)
  • Rig naramienny Tilta Lightweight to lekki i ergonomiczny system do zamocowania kamery na ramieniu, zapewniający stabilność i wygodę podczas filmowania.
  • Posiada regulowane paski i poduszki na ramieniu, które umożliwiają dostosowanie do indywidualnych preferencji i zapewniają wygodę podczas długotrwałego użytkowania.
  • Rig Tilta Lightweight posiada wiele punktów montażowych, które umożliwiają zamocowanie akcesoriów, takich jak monitory, mikrofony, lampy, co pozwala na rozbudowanie funkcjonalności i personalizację systemu.
  • Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i niezawodność w trudnych warunkach filmowania.
  • Jest kompatybilny z różnymi modelami kamer, co czyni go wszechstronnym narzędziem dla profesjonalnych operatorów kamerowych.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0