fbpx

Sony FX6

cena netto 380,00 zł netto / dzień
(467,40 zł z podatkiem VAT)

 

  • Wysoka jakość obrazu dzięki pełnoklatkowemu czujnikowi obrazu Exmor R CMOS o rozdzielczości 4K.
  • Wysoka czułość ISO umożliwiająca nagrywanie w słabym oświetleniu przy minimalnym szumie.
  • Szeroka gama formatów nagrywania, w tym XAVC-I, XAVC-L i AVCHD, dla większej elastyczności.
  • Profesjonalne funkcje, takie jak wejście timecode, wejście genlock, wbudowane filtry ND i szeroki zakres ustawień kolorów, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów w branży filmowej.
  • Złącza XLR używane w kamerze Sony FX-6 zapewniają wysoką jakość dźwięku, niezawodne połączenie i minimalnąutratę sygnału, co jest kluczowe dla profesjonalnych produkcji dźwiękowych.
  • Kamera Sony FX-6  nie posiada stabilizacji matrycy. ( stabilizacja gyroscope )

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0