fbpx

Sony FE 85mm F1.8

cena netto 70,00 zł netto / dzień
(86,10 zł z podatkiem VAT)
  • Sony FE 85mm F1.8 to wysokiej jakości obiektyw portretowy, idealny do fotografii portretowej, pejzażowej i niskiego oświetlenia.
  • Posiada stałą przysłonę F1.8, która umożliwia piękne efekty rozmycia tła i doskonałe odwzorowanie ostrości na obiekcie głównym.
  • Obiektyw oferuje doskonałą jakość obrazu, dzięki precyzyjnemu wykonaniu i zastosowaniu zaawansowanej optyki, eliminującej aberracje i zniekształcenia.
  • Charakteryzuje się szybkim, cichym i precyzyjnym autofokusem, co ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów.
  • Konstrukcja obiektywu jest lekka, kompaktowa i solidna, co sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i wygodny w użyciu, zarówno dla profesjonalistów, jak i entuzjastów fotografii.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0