fbpx

Small Rig top handle nato rail system

cena netto 30,00 zł netto / dzień
(36,90 zł z podatkiem VAT)
  • SmallRig top handle nato rail system to ergonomiczny uchwyt górny z przyciskiem REC, przeznaczony do montażu na klatkach rigowych z systemem Nato Rail.
  • Umożliwia on wygodne trzymanie kamery podczas filmowania oraz łatwe włączanie i wyłączanie nagrywania dzięki dedykowanemu przyciskowi REC.
  • Dzięki modułowemu systemowi Nato Rail, uchwyt można łatwo zamocować i odłączyć z klatki rigowej w szybki i bezproblemowy sposób.
  • Uchwyt posiada wiele dodatkowych gniazd i otworów montażowych, umożliwiających przyłączenie różnego rodzaju akcesoriów, takich jak monitory, mikrofony, lustrzanki i inne.
  • Solidna konstrukcja i wysoka jakość materiałów gwarantują trwałość i niezawodność uchwytu, co jest istotne w intensywnym użytkowaniu w środowisku filmowym.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0