fbpx

Recorder ZOOM H1

cena netto 30,00 zł netto / dzień
(36,90 zł z podatkiem VAT)
  • Rekorder Zoom H1 to przenośne urządzenie do nagrywania dźwięku, idealne dla muzyków, podcasterów, dziennikarzy i innych twórców treści.
  • Jest wyposażony w wysokiej jakości mikrofon stereo, który zapewnia czysty i klarowny dźwięk.
  • Posiada prostą obsługę i intuicyjne menu, umożliwiając szybkie rozpoczęcie nagrywania w różnych sytuacjach.
  • Rekorder Zoom H1 oferuje różne ustawienia nagrywania, takie jak tryb stereo, tryb surround i tryb X/Y, co pozwala dostosować się do różnych warunków nagrywania.
  • Jest kompaktowy, lekki i łatwy do przenoszenia, umożliwiając nagrywanie wysokiej jakości dźwięku w podróży lub na zewnątrz.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0