fbpx

METABONES Canon EF to Micro Four

cena netto 70,00 zł netto / dzień
(86,10 zł z podatkiem VAT)
  • Adapter METABONES Canon EF to Micro Four to wysokiej jakości adapter umożliwiający montaż obiektywów Canon EF na aparaty z mocowaniem Micro Four Thirds.
  • Zapewnia precyzyjne i solidne połączenie między obiektywem a aparatem, eliminując luz i zapewniając stabilne działanie.
  • Adapter zachowuje pełną funkcjonalność obiektywów Canon EF, w tym automatyczną regulację ostrości, stabilizację obrazu i kontrolę przysłony.
  • Dzięki adapterowi można korzystać z szerokiej gamy obiektywów Canon EF, co daje większe możliwości kreatywne i wykorzystanie istniejącego ekosystemu obiektywów.
  • Adapter METABONES Canon EF to Micro Four jest solidnie wykonany, co gwarantuje trwałość i niezawodność podczas użytkowania.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0