fbpx

Manfrotto Unlock Fast + Manfrotto Head

cena netto 100,00 zł netto / dzień
(123,00 zł z podatkiem VAT)

Statyw Manfrotto Unlock Fast wraz z głowicą to profesjonalne narzędzia do stabilizacji i pozycjonowania kamery.

  • Statyw Manfrotto Unlock Fast zapewnia szybkie i łatwe ustawienie wysokości dzięki systemowi blokady i odblokowywania nóg.
  • Wytrzymała konstrukcja statywu zapewnia stabilność nawet przy cięższych kamerach.
  • Głowica pozwala na precyzyjne ustawienie kąta, nachylenia i obrót kamery.
  • System szybkiego mocowania pozwala na łatwą i bezpieczną wymianę kamery.
  • Wskaźniki poziomu pomagają w dokładnym ustawieniu kamery.
  • Kompatybilność z różnymi typami kamer i akcesoriami.

Dzięki statywowi Manfrotto Unlock Fast i głowicy można osiągnąć stabilne ujęcia i precyzyjne kadrowanie, co jest niezwykle ważne przy fotografowaniu lub filmowaniu. Szybkie i łatwe ustawienie wysokości statywu oraz precyzyjne regulacje głowicy umożliwiają pełną kontrolę nad ustawieniem kamery i uzyskanie profesjonalnych rezultatów.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0