fbpx

HDMI Cables

cena netto 10,00 zł netto / dzień
(12,30 zł z podatkiem VAT)
  • Wysoka jakość przesyłania sygnału wideo i dźwięku, zapewniająca doskonałe doświadczenie multimedialne.
  • Szeroka kompatybilność z różnymi urządzeniami, takimi jak telewizory, monitory, projektory, odtwarzacze Blu-ray i konsolki do gier.
  • Wsparcie dla wysokich rozdzielczości, w tym Full HD, 4K i nawet 8K, umożliwiające odtwarzanie treści w najwyższej jakości.
  • Łatwość użytkowania i instalacji, wystarczy podłączyć oba końce kabla do odpowiednich portów i sygnał jest gotowy do przesyłania.
  • Wiele długości dostępnych, umożliwiających dopasowanie kabla do potrzeb i zapewnienie odpowiedniej odległości między urządzeniami.

We are happy to share our backstage.
Find out more on our Instagram!

Instagram
📽️Tworzymy filmy employer branding-owe i… robimy to naprawdę dobrze. Produkowane przez nas filmy to przemyślane koncepcje, które wspierają cele biznesowe organizacji.
3 0
W filmach Employer Brandingowych w profesjonalny sposób lokujemy unikalne wartości, kulturę organizacji i specyfikę wybranych działów firmy. Tworząc  scenariusz wspólnie z Klientami określamy jakie powody mają zachęcić potencjalnych pracowników do składania swoich aplikacji📝 💼
5 0
Film employer brandingowy to doskonały sposób na usprawnienie żmudnego procesu rekrutacji📈 🤓Chętnie pomożemy Ci stworzyć ciekawe video employer brandingowe, dzięki któremu przyciągniesz najlepszych kandydatów do pracy!
5 0